Auto detailing, czyli jak zadbać o swój samochód

Marzy ci się by Twoje auto znów wyglądało jak nowe? Dobrze trafiłeś! Nasza firma para się Auto Detailingiem w Łodzi i bardzo chętnie wyczyści Twój samochód. Warto wspomnieć, iż nie jest to zwykłe sprzątanie, lecz jak sama nazwa mówi sprzątanie detailingowe. Polega na w głównej mierze ceramicznym zabezpieczeniu lakieru, korekcie lakieru, powłokach zabezpieczających oraz zabezpieczeniu lakieru folią PPF.

By przybliżyć Ci naszą propozycję, postaram się pokrótce opisać, czym zajmuje się która usługa.
Powłoki ceramiczne Łódź – polega na założeniu powłoki na samochód, której zadaniem jest odpychanie błota, ptasich odchodów czy nawet soków z drzew. Przedłuża żywotność lakieru wręcz do 5 lat a także ułatwia codzienną pielęgnację auta, ponieważ łatwo usuwa zabrudzenia.
Folie PPF Łódź – nałożenie folii PPF to na prawdę bardzo dobry pomysł dla osób używających pojazdów wyłącznie w miejscowości, ale też dla tych, którzy na prawdę często jeżdżą poza miastem przy niezbyt dobrych warunkach np. pogodowych czy drogowych. Folia PPF jest bezbarwna, co za tym idzie niewidoczna po założeniu. Jej celem jest chronienie lakieru znajdującego się pod folią a także zabezpieczanie delikatnych detalów auta przed ewentualnymi uszkodzeniami.Powłoki zabezpieczające Łódź – powłoki zabezpieczające dzielą się na 3 rodzaje. 1. Powłoki polimerowe, zupełnie inaczej sealanty, to woski syntetyczne, które tworzą powłoki o bardzo dobrych parametrach użytkowych. Zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV oraz wysoką temperaturą. Chronią samochód przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Ich trwałość to około 3 do 6 miesięcy.dwie. Powłoki ceramiczne różnią się tym od polimerowych, że ich warstwa jest połyskliwa, grubsza i twardsza, dzięki czemu lepiej chroni przed wymienionym wyżej promieniowaniem UV, ale prócz tego zmniejsza przyczepność brudu do auta. Trwałość tej usługi wynosi wręcz do 5 lat!3. Powłoki kwarcowe to trójkomponentowe zabezpieczenie karoserii, które oprócz chronienia przed UV i zanieczyszczeniami chroni również przed deszczem a także drobnymi rysami. Ponadto dodaje połysk lakierowi. Jej trwałość wynosi mniej więcej 24 miesięcy.
Warto zdawać sobie sprawę, że nie są to wszystkie usługi w naszym warsztacie. O ile chciałbyś dowiedzieć się znacznie więcej, to zapraszamy na naszą stronę Auto Detailingu Łódź.. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Polecamy: folie ppf łódź.