Doskonały sposób na przetestowanie oprogramowania

Aktualnie na naszym rynku działa kilka doskonałych programów księgowych, które idealnie będą potrzebne w pracy dla każdej fachowej księgowej. Warto zatem dokładnie sprawdzić, który specjalistyczny program jest najlepszy i znacznie ułatwi wam wykonywanie codziennych zadań. Popularny program do księgowania możecie obecnie wypróbować całkowicie za darmo.

Wystarczy, że pobierzecie darmową wersję demo, z której będziecie mogli korzystać przez najbliższych sześćdziesiąt dni. Jest to zdecydowanie wystarczający czas, by szczegółowo zaznajomić się z danym programem księgowym i oszacować jego przydatność w waszym biurze rachunkowym. Demo Comarch Optima jest dostępne dla wszystkich przy pierwszym pobraniu. Jeśli więc nie korzystaliście wcześniej z tej sposobności, to możecie pobrać ten produkt na swojego laptopa.
Wersja demo Comarch ERP Optima jest dostępna w pełni za darmo, a jej ściągnięcie zajmie wam maksymalnie kilka minut. Warto zatem skorzystać z tej sposobów i wypróbować ten perfekcyjny program księgowy, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych, dodatkowych kosztów. Przez sześćdziesiąt dni będziecie mogli swobodnie korzystać z tego skryptu, co pozwoli wam porównać go do obecnie używanego w waszym biurze rachunkowym programu. Jeśli stwierdzicie, że Comach Optima demo jest o sporo lepszym programem, to będziecie mogli wykupić do niego pełną licencję. Wersja demo jest zatem doskonałym sposobem na dokładne przetestowanie produktu oraz na podjęcie świadomej decyzji.
Zobacz również: Demo programu Optima.