Jak wybrać rozmiar biustonosza

Wybór odpowiedniego rozmiaru biustonosza jest potrzebny do wygodnego noszenia. Powinieneś wyszukać taki rozmiar, który będzie ciasno przylegał i podtrzymywał biust, jednocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Zbyt duży biustonosz spowoduje, że Twoje piersi będą ciężkie i ciasne, w trakcie gdy zbyt mały nie zapewni wystarczającego podparcia.

Istotne jest także, by wybrać rozmiar biustonosza, który będzie wygodny w trakcie długotrwałego noszenia.

Dopasowanie rozmiaru biustonosza jest niezbędnym elementem dopasowania biustonosza. jak wybrać rozmiar biustonosza? Prawidłowo dopasowany biustonosz sprawia, że wyglądasz i czujesz się najlepiej, równocześnie zmniejszając obciążenie ramion i szyi. Poniższe kroki pomogą Ci dostosować rozmiar biustonoszy:1. Określ, który rozmiar paska najlepiej do Ciebie pasuje, mierząc wokół najpełniejszej części biustu (około 1 cal powyżej brodawki) za pomocą elastycznej taśmy mierniczej albo zakładając wygodne ubranie, które lekko się rozciąga. Ewentualnie zaokrąglij do kolejnej liczby zupełnej. To jest twój rozmiar „paska” w calach; zapisz to dwie. By określić Rozmiar miseczki, zmierz obwód biustu w najszerszym miejscu (zwykle w połowie odległości między sutkami).

Istnieje kilka prostych kroków, które możesz wytworzyć, by dostosować rozmiar biustonosza. Pierwszym krokiem jest uwarunkowanie, jaki rozmiar biustonosza aktualnie nosisz. Sprawdź na etykiecie swojego biustonosza i porównaj ją z poniższą tabelą rozmiarów, ażeby określić rozmiar obwodu i miseczki. O ile jesteś wśród rozmiarami, wybierz większy rozmiar. O ile znajdujesz się w gronie obwodami, wybierz mniejszy rozmiar.

Aby zmierzyć rozmiar biustonosza, owiń taśmę mierniczą wokół biustu w najpełniejszej części piersi. Następnie ponownie zmierz taśmę wokół najpełniejszej części biustu. Porównaj wymiary biustu z poniższą tabelą, by odnaleźć słuszny rozmiar biustonosza. Pamiętaj, że obwód biustu musi wynosić co najmniej 80% obwodu piersi, aby pozyskać dokładne dopasowanie.
Zobacz również: skąd znać rozmiar biustonosza.
Szukasz w Internecie wartościowych materiałów o tym skąd znać rozmiar biustonosza? Zapraszam do przeczytania opracowanego przeze mnie materiału.