Jeśli lubisz czytać książki

Na szczęście coraz częściej zdarza nam się sięgać po książkę zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej. Problem stanowi jednak duży wybór! Gdy wybieramy się do księgarni, przeważnie nie mamy aż tyle czasu, aby zapoznać się z każdą pozycją. Kryminały, biografie, poradniki, literatura fantastyczna i sporo, wiele innych rodzajów książek, sprawia, że czujemy się zagubienie.

W takim razie pojawia się pytanie, gdzie szukać wskazówek i popularnych pozycji? Skąd czerpać inspirację?
Na przełomie ostatnich lat rozwinęło się bajecznie i w zaskakującym tempie środowisko bloggerów. Fakt, strony najczęściej mają charakter poradników kosmetycznych lub charakter o tematyce life style, jednakże jest też wiele osób, które specjalizują się w konkretnych dziedzinach. Blog internetowy literacki to miejsce, gdzie możemy odnaleźć realnie bardzo dużo informacji z zakresu nowości , a dodatkowo polecanych pozycji. Co ważne autorzy zamieszczają także recenzje książek, zatem dzięki temu mamy przynajmniej jakiś podgląd na teraźniejsze propozycje wydawców.
Jak znaleźć blog tematyczny?
Najprościej będzie wpisać odpowiednią słowo w wyszukiwarkę. Coraz częściej autorzy popularnych blogów, działają w mediach społecznościowych, za pomocą odpowiednich hasztagów możemy odnaleźć prawdziwe perełki! Sprawdź tylko, czy określony autor, ażeby z całą pewnością śledzi bieżący świat księgarni i podsuwa Ci nowej propozycje. Możesz poszukać również blogów dostosowanych pod dany gatunek książek, jednakże autorów stron w tych dziedzinach jest niewielu. Miłego czytania!
Polecamy: wyzwanie czytelnicze.