Pomoc drogowa – zakres usług

Wszyscy właściciele pojazdów powinni uprzytamnić sobie, że w przypadku niebezpiecznych zdarzeń drogowych, np takich jak stłuczka i kolizja powinno się korzystać z pomocy specjalistów, takich jak pomoc drogowa Kraków. Usługi z zakresu pomocy drogowej świadczone są całodobowo, przez siedem dni w tygodniu, a więc będziemy mogli zadzwonić również w środku nocy.
Auto pomoc dla kierowców – na co zwrócić uwagę?
Na początku trzeba zaznaczyć, że pomoc drogowa wieliczka skierowana jest zarówno do właścicieli aut osobowych należących do różnorakich marek oraz modeli, jak także dla właścicieli samochodów dostawczych ciężarowych czy też aut rolniczych a także budowlanych.

Usługi świadczone są w sposób rozbudowany, a jednocześnie elastycznie dostosowane do potrzeb konkretnego klienta. Warto dodać o tym, że obejmują w głównej mierze wyciąganie auta z rowu, ale również przepływ koła na drodze, dowóz paliwa w sytuacji, o ile zapomnieliśmy o zatankowaniu samochodu, jak także opróżnienie zbiornika paliwa zatankowanego niewłaściwym rodzajem paliwa. Należy wspomnieć również o tym, że są to usługi tj. awaryjne odpalenie Kraków, co ma miejsce w sytuacji problemów z zapłonem pojazdu. W dodatku możemy też liczyć na bezpieczny i szybki transport za pomocą lawety przykładowo do warsztatu samochodowego czy także na parking. Warto wspomnieć również o tym, że jest to też pomoc w rozładunku pojazdu z tira. Jak się zatem okazuje, takie usługi dostosowane są do potrzeb różnych klientów.

Źródło: laweta Wieliczka.