Usługi holowania i lawety

W przypadku awarii auta w trasie warto w każdym momencie posiadać pod ręką numer do sprawdzonej pomocy drogowej. Należy pamiętać, że pomoc drogowa Kraków, Wieliczka udziela kompleksowej oraz całodobowej pomocy w głównej mierze w zakresie holowania aut osobowych, jak też ciężarowych a także transportu jednośladów.
Co należy wiedzieć na temat pomocy drogowej?
Trzeba rozpocząć od tego, że auto pomoc to usługa realizowana przez fachowców, którzy mają zarówno edukację jak i doświadczenie, przy tym dysponują specjalistycznym sprzętem, a więc np lawetami przeznaczonymi do transportu uszkodzonych aut osobowych.

Usługi pomocy drogowej to w głównej mierze laweta Kraków, Wieliczka. Prócz tego pomoc drogowa może dostarczyć także samochód zastępczy z OC sprawcy. W przypadku kiedy zapomnieliśmy zatankować, to wtedy również możemy korzystać z auto pomocy a zostanie nam dowieziono paliwo na miejsce. Trzeba pamiętać również o tym, że z usług profesjonalnej pomocy drogowej mogą skorzystać nie tylko kierowców aut osobowych czy dostawczych, niemniej jednak również kierowcy motocykli. W ramach usług oferowane jest w głównej mierze przewóz oraz transport motocyklu na wskazanej przez klienta trasie. Warto dodać także o tym, że usługi pomocy drogowej to nie tylko i wyłącznie laweta Wieliczka, Kraków, ale także usługi obejmujące dowóz auta czy motocykla do warsztatu samochodowego, gdzie zostaną przeprowadzone prace serwisowe. O ile zatem mamy problem z autem w trasie, warto korzystać z pomocy profesjonalistów, a zatem pomocy drogowej.

Więcej: awaryjne odpalanie Kraków.